Hokeja likmes

Ja priekšroku dod kam vēsākam, asākam un ātrākam, tad ledus un slidas ir īstā sporta kombinācija Tev! Hokejs gaida tos, kuri uzdrošinās riskēt – tas nav domāts tiem, kuri baidās. Elpu aizraujoši triecieni bortā, zibenīgi vārtu guvumi un Stenlija kausa skūpsts – viens no romantiskākajiem stāstiem sportā. Piedalies tajā kopā ar mums – Optibet!

Lai arī kura no neskaitāmajām hokeja līgām Tev patīk visvairāk, to noteikti atradīsi arī mūsu totalizatora piedāvājumā. Pie Optibet ir visplašākās likmju iespējas, sākot no NHL un beidzot ar Vācijas DEL līgu, protams, neaizmirstot arī IIHF Pasaules čempionātu un daudzus citus ar hokeju saistītus notikumus. Visaizraujošākās hokeja maču likmes atrodamas tieši pie mums!

Kādas sporta likmes iespējams veikt hokejā?

Likmes uz hokeju tiek pieņemtas uz pamatlaiku, kura garums ir 60 minūtes (3 periodi pa 20 minūtēm). Protams, izņemot gadījumus, kad tiek piedāvātas cita rakstura likmes, piemēram, likmes uz komandu, kura iekļūs nākamajā sacensību kārtā vai uzvarēs čempionātā.

  • 1.periods; 2.periods; 3.periods – likme tiek pieņemta uz to, kura no komandām uzvarēs attiecīgajos spēles posmos;
  • Papildlaiks – likme tiek pieņemta uz to, vai dotā spēle spēle beigsies ar pagarinājumu jeb papildlaiku;
  • Gūto vārtu skaits – likme tiek pieņemta uz to, cik vārti spēles laikā tiks gūti;
  • Vairāk/Mazāk – tiek pieņemtas uz to, vai komandu kopējais gūto vārtu (punktu, geimu utt.) skaits būs vairāk vai mazāk par mūsu kompānijas piedāvāto robežu. Gadījumā, ja gala rezultāts ir vienāds ar robežu, tad visas likmes uz konkrēto notikumu tiek izmaksātas ar koeficientu 1.
  • Precīzs rezultāts – likmes uz precīzu rezultātu tiek pieņemtas par to, ar kādu rezultātu beigsies notikums, piemēram: 1:0, 4:0, 2:2 utt.