Tenisa likmes

Vai Tu sportā baudi precizitāti, ātrumu un aprēķinu? Ja atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša, iespējams, teniss ir Tev piemērotākais. Pasaulē labākie tenisisti spraigā konkurencē cīnās par Grand Slam tituliem, taču tas nebūt nav vienīgais sacensību veids šajā sporta veidā.

Vimbldonas maģiskā atmosfēra jau kuru katru mirkli piepildīs gaisu – vai Tu esi tam gatavs? Vai Tu zini, kurš būs nākamā titula ieguvējs? Vai varbūt Tu domā, ka pirmā rakete tiks gāzta no sava troņa? Liec likmi uz sev vēlamo spēli, kā arī saviem mīļākajiem spēlētājiem, un noskaidro, vai Tava prognoze izrādīsies precīza!

Tenisa likmes

Tenisā, kā jebkurā citā sporta veidā, kurā piedalās divas komandas vai sportisti, galvenokārt tiek veiktas likmes uz mača uzvarētāju.

  • Likme ”mačs”

Likmes uz spēles gala iznākumu tiek pieņemtas par to, kurš no tenisistiem uzvarēs.

  • Setu skaits

Visai izplatīta ir arī prognoze par to, cik daudz seti mačā tiks aizvadīti. Tāpat iespējams prognozēt arī to, kāds būs precīzs spēles rezultāts.

Taču šie nebūt nav vienīgie likmju veidi, ko iespējams veikt uz tenisa spēlēm – tāpat kā basketbolā, futbolā, hokejā un citos sporta veidos, likmju klāsts ir gana plašs pat izvēlīgākajiem sporta fanātiem.