Futbola likmes

Mūsu piedāvājuma klāstā ir pašas futbola metropoles, sākot no Anglijas Premjerlīgai līdz Indonēzijas Superlīgai, bet tas ir tikai sākums mūsu vispasaules futbola līgu kolekcijas sarakstam. Pie mums atrodami arī labākie koeficienti FIFA Pasaules kausam un visiem internacionālajiem mačiem. Tas viss tāpēc, lai sniegtu Tev iespēju izjust patiesu azarta lādiņu un piedāvātu veikt likmes uz Tavām iecienītākajām futbola sacensībām.

Vai Tev kādreiz gadījusies situācija, kad zini FIFA Pasaules kausa ieguvēju vēl pirms tā sākuma? Vai dažreiz ir licies, ka gluži vai pareģoji savas iecienītākas Premjerlīgas komandas uzvaras un zaudējumus visas sezonas garumā? Tad Tu esi īstajā vietā! Liec likmes uz savām mīļākajām futbola komandām un uzvari kopā ar savu komandu!

Futbola likmju veidi

Likmes uz futbolu galvenokārt tiek veiktas uz visu spēli (90 minūtes + kompensācijas laiks). Parasti Tev jānorāda, kā beigsies mačs – ar mājinieku komandas uzvaru, neizšķirti vai ar izbraukuma komandas uzvaru. Taču pieejamas arī likmes, kuras iespējams veikt, izslēdzot neizšķirta iespējamību – tādā gadījumā, ja būsi licis uz kādas komandas uzvaru, bet spēle beigsies neizšķirti, Tu veikto likmi atgūsi. Tiesa, šādos gadījumos koeficients uz katras komandas uzvaru ir zemāks nekā gadījumā, ja iekļauts arī neizšķirta koeficients.

  • Likme “pirmie gūtie vārti”

Šis likmju veids ļauj minēt, kurš būs pirmais spēlētājs vai pirmā komanda, kas gūs vārtus. Tāpat iespējams prognozēt arī laiku, kurā tiks gūti pirmie vārti. Nereti iespējams prognozēt arī to, vai vārtus gūs kāds konkrēts spēlētājs.

  • Likme „pēdējie gūtie vārti”

Kā jau iespējams noprast pēc nosaukuma, šis likmju veids ļauj prognozēt, kura komanda vai spēlētājs gūs pēdējos vārtus mačā. Taču ņem vērā – lai likme tiktu ieskaitīta, mačs jānospēlē līdz finālsvilpei – pretējā gadījumā likme tiek atcelta uz izmaksāta ar koeficientu 1.

  • Likme „spēles statistika”

Tā kā futbolā ir gana daudz dažādu statistikas elementu, piemēram, bumbas kontrole, stūra sitieni un standartsituācijas, pārkāpumi, dzeltenās un sarkanās kartiņas, sānu iemetieni u.c., vari sekošanu spēlei padarīt interesantāku, liekot arī uz kādu no šiem elementiem. Vai esi pārliecināts, ka šodienas spēlē tiks parādītas vismaz piecas dzeltenās kartiņas? Tādā gadījumā atrodi attiecīgo likmi un – uz priekšu!

  • Likme „pirmā puslaika iznākums”

Neesi pārliecināts par spēles iznākumu, taču esi drošs, ka pirmajā puslaikā dominēs Tava favorītkomanda? Šādos gadījumos iespējams veikt likmi uz to, kā beigsies spēles pirmais puslaiks.

  • Likme uz „dubultiespēju”

Šāda veida likmes sniedz iespēju prognozē iekļaut divus no trijiem iespējamajiem iznākumiem. 1X likme piepildīsies, ja uzvarēs pirmā komanda vai spēle beigsies neizšķirti; X2 – likme laimēs, ja uzvarēs otrā komanda vai spēle beigsies neizšķirti, savukārt 12 likme būs laimējusi, ja spēle nebeigsies ar neizšķirtu rezultātu.

  • Likmes par precīzu rezultātu

Ja jūties īpaši pārliecināts par savām prognozētāja spējām, izmanto iespēju prognozēt precīzu spēles rezultātu – 0:0, 1:0, 1:3 utt.