Basketbola likmes

Viens no pašiem dominējošākajiem sporta veidiem gan Latvijā, gan pasaulē ir basketbols. Vai domā, ka NBA fināli tiks atkal pavadīti ”Cavaliers” un ”Warriors” zīmē? Vai varbūt tomēr ne? Tici, ka Lakers iekļūs izslēgšanas kārtā? Lai vai kam Tu ticētu, iespēja pastāv vienmēr – pienācis laiks savas zināšanas un veiksmi izmēģināt totalizatorā!

Arī tie, kuriem pie sirds vairāk iet Eiropas basketbols, nebūs vīlušies. Apjomīgs daudzums ar visas Eiropas valstu līgām un to likmēm pieejams tieši pie mums, Optibet. Turklāt tas nebūt nav viss, jo pie mums pieejamas arī sporta likmes uz Pasaules kausu un kontinentālajiem čempionātiem. Kā arī nepiemirsti ieskatīties Latvijas basketbola čempionātā – arī LBL sezonas spēles atradīsi zem sporta likmju ”basketbols” sadaļas.

Basketbola likmes

Basketbolā likmes iespējams veikt gan uz konkrētās spēles gala iznākumu, gan čempionāta regulārās sezonas vai izslēgšanas spēļu uzvarētāju, kā arī daudziem citiem parametriem.
Basketbola totalizatora likmju veidi ir sekojoši:

  • Likme ”spēles iznākums”

Kā jau ikvienai sporta spēlei, pati populārākā likme arī basketbolā ir spēles gala iznākums. Atšķirībā no hokeja un futbola, kur iespējams prognozēt arī spēles neizšķirtu rezultātu, basketbolā vari prognozēt tikai to, kura komanda uzvarēs.

  • Likme „vairāk/ mazāk”

Šis likmju veids ļauj prognozēt, vai kāda no komandām (vai – abas kopā) gūs vairāk punktu par mūsu noteikto robežu. Ja punktu skaits būs identisks ar noteikto robežu, likme tiks atmaksāta ar koeficientu 1.

  • 1.puslaiks/ 2.puslaiks

Arī basketbolā vari prognozēt ne tikai visas spēles uzvarētāju, bet arī to, kura no komandām gūs vairāk punktu spēles pirmajā vai otrajā puslaikā.

  • Ceturtdaļa

Likmes iespējams veikt arī par to, kura no komandām uzvarēs kādu no ceturtdaļām.

  • Likme ”Handikaps”

Handikapa likme ļauj izpausties tiem, kuri ir gatavi prognozēt īpaši precīzi. Mēs, bukmeikeri, Tev piedāvājam dažādus handikapus, kas var būt pozitīvi, negatīvi vai arī vienādi ar nulli. Princips šai likmei būtībā ir ļoti vienkāršs – ja handikaps ir pozitīvs, komandas iemestajiem punktiem jāpievieno konkrētais punktu skaits, un, ja, pieskaitot šos punktus, uzvar komanda, uz kuru veikta likme – apsveicam, Tu esi laimējis! Savukārt, ja handikaps ir negatīvs, punktu skaits jānoņem.